5.00 / 1 oy

Binance'ten işlem gerçekleşince bildirim almak

Binance'te kripto para alım satımı yapan ve çeşitli coin'ler için şu fiyata indiğinde al ya da bu fiyata geldiğinde sat emirleri veren birisi olarak sürekli olarak acaba işlem gerçekleşti mi diye her seferinde elim telefona gidiyor ve günümün ciddi bir kısmını hangi emirlerim gerçekleşmiş diye bakmakla geçiyor.

Binance uygulamasında verdiğim emirlere istinaden bir işlem gerçekleşince bildirim almak istiyorum. Örneğin btc almak için x fiyatına emir koyduğumda ve btc o fiyata inip de emir çalıştığında ve işlem gerçekleştiğinde binance uygulamasından bildirim yoluyla haber almak istiyorum. Binance uygulamasında böyle bir ayar ya da bildirim özelliği var mı?

Not: fiyat takip uygulamaları maalesef stabil çalışmıyor ve bu konuda ciddi kötü tecrübelerim var, bu yüzden fiyat takip uygulaması kur demezseniz sevinirim.

 

Editör editi: benzer içerikli bazı diğer başlıklar için;

bkz: Binance'te yazan PNL ne anlama gelmektedir?

bkz: Yeni coin nasıl çıkartılır ve binance'e eklenir?

bkz: Binance Mining Nasıl Yapılır?

bkz: Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

bkz: binance'te Bulunan Coinleri trbinance'e Aktarmak

bkz: Binance'ten en masrafsız para çekme yöntemi nedir? (2020)

nasa

05.05.2021 14:38

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 2 Mayıs 2022 01:27
    0

    işlem gerçekleşince bildirimm alma özelliği yok ama alarm kurabiliyorsunuz, bir coin'in fiyatı bir fiyatın altına ya da üstüne geldiğinde bildirim gönder şeklinde bir özellik mevcut

  • 2 Mayıs 2022 02:00
    0

    bunu başka uygulamalar da yapabiliyor zaten, binance'ten beklediğim iki geliştirmeden birisi bu. diğeri de adımlı işlem yapabilmek. örneğin bir alış/satış emri verirken daha sonra şuraya gelince de geri sat/al diyebilmek istiyorum. böylece her bir işlemden sonra bir sonraki işlemi girmeye gerek kalmamış olur

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Binance'ten işlem gerçekleşince bildirim almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.