5.00 / 1 oy

Asus RT-AX82U Router Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Mevcut router'ımda sürekli internet kopmaları yaşamaya başladım ve yeni ve kaliteli bir router almanın gerektiğini hissetmeye başladım. İnternette 1000 TL üzerinde çok sayıda kaliteli olduğu iddiasında olan router var ve çoğunun da incelemelerini araştırdım. Sonuç olarak Asus RT-AX82U mevcut seçenekler arasında en mantıklısı gibi geliyor şu an. Ama ürün kullanıcı yorumlarını internetten bulamadığım için alıp almamakta kararsızım. Ürünün tasarımı muhtemelen tüm router'lar içinde en şık olanı, üzerinde kendi led aydınlatma sistemi var ve uzay mekiği gibi duran çok şık bir router. Asus'un da en kaliteli router'larından birisi olduğu için zaten markaya da olan bir sempatim var. Ara ara fiyatları 1.300 TL seviyesine iniyor ama stok azaldığında vb. 2.000 TL seviyelerine çıkıyor. Almayı planladığım fiyatlar da yine 1.300 TL seviyeleri. Dört antenli ve Wi-Fi 6 (802.11ax) destekleyen bir router. Güvenlik konusunda da yeni çıkmış olan WPA3 özelliği var. Bir de mobil uygulamasından tüm trafiği ve bağlanan cihazların erişimlerini yönetebilme kısmı çok başarılı.

Merak ettiğim konu ise Asus RT-AX82U alıp bu ürüne 1.300 TL vermenin performans olarak getirisinin ne kadar olacağı. 400-500 TL seviyelerinde de çok sayıda router var ve o ürünler de birçok teknolojiyi destekliyorlar. Bu kararı verebilmek için de Asus RT-AX82U kullanıcılarının yorumlarını ve şikayetlerini öğrenmek istiyorum. Aramızda Asus RT-AX82U kullanıcısı olan var mı?

bkz: Büyük ev için kaliteli ve güçlü router önerisi (2021)

bkz: Keenetic Modemler ve Karşılaştırmaları

bkz: Keenetic Extra DSL AC1200 Kullananlar Tavsiye ve Şikayetler

bkz: Xiaomi Wifi 2 Sinyal Yükseltici işe yarıyor mu?

bkz: Wi-Fi Sinyal Yükseltici Tavsiyesi (2020)

bkz: Access Point ile Router arasındaki fark nedir?

mehmet ali

13.02.2021 03:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Asus RT-AX82U Router Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.