5.00 / 1 oy

Wi-Fi Sinyal Yükseltici Tavsiyesi (2020)

Çalışma mantığı olarak, evde internetin çekmediği bölgelere de evdeki kablosuz interneti yüksek çeker hale getirebileceğim ve  fişe takarak çalıştırabileceğim bir kablosuz internet sinyal yükseltivi ürünü arıyorum. Eskiden al dene, işe yaramazsa sağlık olsun derdim çünkü ürün fiyatları bu deneyselliği yapmaya izin veriyordu, şimdi ise en basit ürünü alıeken bile günlerce inceleme okumak ve fiyat araştırması yapmak zorunda kalıyoruz.

Böyle bir yazı var ama ürünün fiyatı uçmuş gitmiş Xiaomi Wifi 2 Sinyal Yükseltici işe yarıyor mu? Ürünü 30-40 TL gibi fiyatlara gördüğüm zamanlar daha dün gibi, ama bugün ürün muhtemelen stoklarda pek kalmadığı için 230 TL gibi fiyatlara satılmaya çalışılıyor. Bunun yerine 90 TL'ye Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Mbps adında bir ürün var ve bu ürünü almayı düşünüyorum. Tp-Link marka ürünler de var ama Xiaomi marka olarak bana daha yakın geliyor. Öneri olarak sunabileceğiniz başka ürünler var mıdır?

Veysel79

01.08.2020 19:22

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Wi-Fi Sinyal Yükseltici Tavsiyesi (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.