5.00 / 1 oy

Keenetic Extra DSL AC1200 Kullananlar Tavsiye ve Şikayetler

Keenetic'in modemleri hem çok hesaplı, hem de çok fazla özelliğe sahip oldukları için gerçek olamayacak kadar cazip görünüyorlar. ben de Keenetic Extra DSL AC1200 modelini radarıma aldım, ürünün fiyatı 500 TL'nin biraz altında seyrediyor. Router ama isterseniz mesh olarak da kullanabiliyorsunuz. Ben direk router olarak kullanmak amacıyla almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birkaç sorudan dolayı tereddütteyim.

Ürünün fiyatının emsal Zyxel ve Asus router'lara (hatta TP-Link'lere göre bile) göre daha hesaplı olmasını anlıyorum ama internette az sayıda olumsuz yorumda hep aynı şikayetten bahsedilmiş. Bu şikayete göre Keenetic markasının modem ve router'ları Avrupa'da satılmıyor, hatta neredeyse sadece Türkiye'de satılıyor ve pazarlamasında da gerilla sosyal medya pazarlama stratejileri kullanılıyor deniyor. Birisi kötü bir yorum yazdığı anda birçok kişi marka fanatiği gibi hemen ona yüklenmeye başlıyor. Youtube yorumlarında da benzer bir durum görebilirsiniz.

Bizim yazarlar arasında Keenetic markasının ürünlerini kullanan (bizde sponsor olmaz nasıl olsa) ve tavsiye/şikayet olarak yorumlarını paylaşmak isteyenler varsa görüşlerini çok merak ediyorum. Olumlu ise ben de Keenetic Extra DSL AC1200 ürününü sipariş ederek kullanacağım, alırsam da incelemesini yazarım zaten.

Edit: Keenetic Ultra siparişi verdim, kullandıktan sonra burayı editlerim.

edward

04.02.2021 15:02

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Keenetic Extra DSL AC1200 Kullananlar Tavsiye ve Şikayetler

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.