5.00 / 1 oy

Keenetic Modemler ve Karşılaştırmaları

Keenetic Extra DSL AC1200 Kullananlar Tavsiye ve Şikayetler yazısını görünce meğer Keenetic markasının ürünlerini tanımaya çalışan tek ben değilmişim dedim. Asus'un pahalı router'larına bakarkenKeenetic markasının maksimum 900 TL'ye satılan router'larını gördüm ve bir şans verip vermemek konusunda gidip geliyorum. 4 antenli modem&router ürünlerini ve fiyatlarını aşağıdaki gibi buldum internetten.

Keenetic Start - 189 TL

Keenetic Air - 378 TL

Keenetic Omni DSL Modem (KN-2011) - 309 TL

Keenetic Extra DSL Modem (KN-2111) - 486 TL

Keenetic Viva AC1300 - 562 TL

Keenetic Giga AC1300 - 891 TL

Keenetic Ultra AC2600 - 899 TL

Ürünlerin birbirleri ile karşılaştırmalarına ve özelliklerine baktığımda bahsettikleri özelliklerin yarısından çoğunu daha önce hiç duymadım bile ve ne kadar kullanabileceğim de şüpheli. Sırf evdeki kablosuz internet bağlantısının kalitesini artırmak ve mümkünse ping süresini düşürmek için bir modem&router almak istiyorum ama sizce bu modellerden hangisini alsam yeterli olur? Örneğin Extra modelinden sonraki modeller bir işime yaramayacaksa (100 mbit internet kullanacağım ve daha hızlı bir bağlantım zaten yok) bu modeli seçmem yeterli olur mu yoksa örneğin Ultra modelini seçsem bana ilave kolaylıklar ve avantajlar sağlar mı?

bkz: Uzaktaki modeme nasıl bağlanabilirim?

bkz: Keenetic Modem Kullananlar ve Yorumları

bkz: Modem üzerindeki WAN portu nedir ve ne işe yarar?

bkz: Büyük ev için kaliteli ve güçlü router önerisi (2021)

bkz: TP-Link Powerline İle Ethernet Aktarımı Yapmak

ramizdayı

05.02.2021 21:17

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Keenetic Modemler ve Karşılaştırmaları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.