5.00 / 1 oy

Dyson Pure Hot+Cool almaya değer mi?

Evde karantina dolayısıyla fazla zaman geçirmeye başladığım için eskiden fazla umursamadığım konuları fazla kafaya takmaya başladım sanırım. Dyson Pure Hot+Cool, ofis ve ev gibi kapalı ortamlarda yemek yaparken yayılan koku, deodorant, saç spreyi, sigara vb gibi sebeplerke kirlenen havayı temizlediğini iddia eden bir ürün. Peki o zaman aklımızdaki iki soruya evap verelim. Birincisi evdeki havanın kirlenmesi ne anlama gelmektedir, ikincisi bu havayı temizlemek için bu ürünü satın almaya ihtiyacımız var mı.

Az buz paralardan bahsetmiyoruz ama sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu da karantina günlerinde iyice anlamış olduk. Günler öncesinde kalabalık çalışma ortamlarında takmadığım hava kirliliği meselesini şimdi evin içinde takar hale geldim. Maalesef evin içinde hava kirliliği diye bir şey varmış ve camı açarak da evi havalandırmak, evdeki havanın temizlenmesini sağlamıyormuş. Neden derseniz çünkü hiç birimiz ormanın ortasında oturmuyoruz. Evimiz caddelere ve sokaklara bakıyor ve geçen arabalar da sürekli olarak zararlı gazlar yayıyorlar.

Dyson Pure Hot&Cool ise tüm bu kirli havayı 360 derece dönen filtresi ile çekiyor ve %99'un üzerinde bir temizlik sağlıyor. Aynı zamanda akıllı telefon uygulaması ile ya da mıknatıslı kumandası ile kontrol edilebiliyor. Akıllı telefon aplikasyonu ile aynı zamanda Dyson Pure Hot+Cool'un yaptığı ölçümleri takip etmek ve an itibari ile odanın havasının ne kadar kirli olduğunu görebilmek mümkün. Bu arada ürünün adından da anlaşılabileceği gibi Dyson Pure Hot+Cool'un odayı ısıtma özelliği de var.

Not: tam sipariş verecekken günlerdir 4.000 TL civarında olan ürünün bir anda 9.000 TL seviyesine yükseldiğini fark ettim. Muhtemelen stoksuzluktan dolayı az sayıdaki satıcı durumdan istifade etmeye çalışıyorlar. Fiyatı normal seviyelerine tekrar ininceye kadar beklemeye karar verdim.

Korkut Kaya

03.04.2020 09:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dyson Pure Hot+Cool almaya değer mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.