5.00 / 1 oy

Astral seyahat yapmak gerçekten mümkün mü?

Bir dizide astral seyahat ile ilgili bazı olaylar görünce (spoiler vermemek için dizinin adını vermiyorum) internetten biraz bakayım dedim gerçek hayatta bu konulara ilgi duyanlar var mı diye. ben gerçek olabileceğini bile düşünemezken astral seyahat yapabildiğini iddia eden ve hatta insanlara astral seyahat yapabilmeleri için koçluk veren insanlar karşıma çıktı. Bu konuda ciddi ciddi youtube kanalları açanlar ve internette adım adım astral seyahat yapma yollarını yazan insanlar bile varmış.

Açıkçası hipnoza da inanan birisi değilim, astral seyahat konularının da bana gerçekçi gelmediğini tahmin edebilirsiniz. İnternette uçuyorum şahitlerim var diyerek kendini koltuktan fırlatanları da gördükten sonra yalan söyleyebilmenin çok uçuk konularda bile ne kadar basit olduğunu bizzat gördük. Peki astral seyahat konusu ne kadar gerçektir ve ne kadar değildir, gerçekten astral seyahat yapabilen insanlar var mıdır ve varsa astral seyahat yapabilmek için gerekli eğitim süresi nedir bilgisi olan varsa danışmak istiyorum. astral seyahat yapabilmek mümkün olsa oyundaki en kral cheat'i yapmış gibi olmaz mıyız istediğimiz anda istediğimiz yere uçarak ve görünmez olarak gitmek falan ne bileyim bana hala imkansız olması gerek gibi geliyor. En azından herkes yapamıyorsa kimsenin de yapamaması adalet için gerekli değil midir? :)

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Rüyadayken gözümüzü kapatınca neden uyanırız?

bkz: Rüya esnasında rüyada olduğunu fark edebilmek için ne yapmak gerekir?

bkz: Rüya Görmeyi Engellemenin Yolları

bkz: Metafizik Nedir?

bkz: Ontoloji Nedir?

bkz: Kabil Ne Demektir ve Anlamı Nedir?

classical_m

27.03.2021 18:44

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Astral seyahat yapmak gerçekten mümkün mü?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.