5.00 / 1 oy

Araç kumandası nasıl kopyalanır?

Bu ara taşıma işleri biraz fazla olduğu için bu amaçla eski bir araç daha aldım, ama aracın tek bir kumandası var ve bu kumandanın orijinalleri için ciddi paralar istiyorlar. Sanayide de sustalı kumanda olarak söylenen ve düğmeye basınca anahtarının içinden çıktığı kumandalardan bir adet alarak kopyalama yapabilmek için biraz fiyat sordum ama verdikleri fiyatlar bana hiç mantıklı gelmediği için bu soru başlığını açarak kendim sormak ve bilgi almak istedim.

Aracın bir adet kumandası zaten var, dolayısıyla kod gibi bir sorunum olacağını sanmıyorum. İnternette sustalı araba kumandaları yaklaşık 50 - 100 TL gibi fiyatlara satılıyorlar. Peki bir adet sustalı kumanda alsam kopyalama işlemini kendim yapabilir miyim ve araç kumandası kopyalayabilmek için gerekli ekipmanlar, cihazlar ve donanımlar nelerdir?

 

Editör editi: bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Peugeot 2008 ile Peugeot 3008 arasındaki farklar nelerdir?

bkz: Araca yanlış yakıt konulursa ne olur?

bkz: Arabanın radyatör suyu nasıl boşaltılır?

bkz: Hesaplı Antifriz Ölçme Cihazı (Antifriz Bomesi) Tavsiyesi

bkz: Cam Suyu Antifrizi Tavsiyesi (2020)

bkz: Renault Fluence Bagaj Kapağı Açılmıyor

bedo

26.04.2021 10:55

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 13 Mayıs 2022 13:15
    0

    araç kumandası kopyalama işlemi o kadar kolay bir şey değil, en azından olmamalı. yoksa herkes her kumandayı kopyalar gta gibi bulduğu arabaya biner sürer giderdi

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Araç kumandası nasıl kopyalanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.