5.00 / 1 oy

Renault Fluence Bagaj Kapağı Açılmıyor

Renault Fluence kullanıcısı olarak çok garip bir problem yaşıyorum, birkaç gündür arabanın bagaj kapağı açılmıyor. Fluence'lerde bagaj kapağını üzerindeki diğmeden açmak isterseniz arkasında yazan fluence yazısının bold olarak yazdığım e harfinin üzerindeki bagaj açma düğmesini kullanmanız ya da arabanın uzaktan kumandası ile bagaj düğmesine basmanız gerekir. Ben her ikisini de denememe rağmen bagajı açamıyorum.

Acaba bagaj mı sıkıştı diye bagajı açma düğmesine bastıktan sonra elimle de zorladım ama kumandalar bagajın açma sistemini tetiklemiyor sanırım. Problemin kaynağını ya da çözümünü bilenler ya da daha önce yaşamış olanlar varsa bana kendi imkanlarımla çözebileceğim şekilde yol gösterebilirler mi?

Edit: Problem devam edince kaportacıya gittim, o da elektrikçiye yönlendirdi. Problem bagajı açma mekanizmasının muhtemelen yağmurdan dolayı oksitlenmesinden kaynaklanmaktaymış. Çok sıra olduğu için mekanizmayı nasıl çıkartıp elle açabileceğimi gösterdi, kalıcı olarak tamiratı ise muhtemelen haftaya olacak.

cumali

12.10.2020 21:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Renault Fluence Bagaj Kapağı Açılmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.