5.00 / 1 oy

Telefondaki Bir Görseli Google Görsellerde Nasıl Arayabilirim?

Google Görseller görsel arama motorunu bilgisayar üzerinde çok kullanıyorum, mesela bir eşya ya da kıyafet olduğunda google görsellere bu fotoğrafı yüklüyorum ve o fotoğrafa benzer tüm benzer ürün görselleri karşıma geliyor. Bu özelliği ilk defa android telefon ile doğrudan kullanmak istedim ama telefonun kamerası ile çektiğim fotoğrafı google görseller sitesine bir türlü yükleyemedim. Bilgisayardayken sürükle bırak yapmak ya da chrome tarayıcısı kullanırken bir görsele sağ tıklayarak Google içinde resim ara demek çok kolay ve kullanışlı özellikler ama android telefonlar için benzer bir kullanım şekli bulamadığım için sonunda çektiğim fotoğrafı bilgisayara yüklemek ve bilgisayar üzerinden google'da aramak durumunda kaldım. Android telefonlardaki fotoğrafları telefon ile doğrudan google görsellerde aramak için ne yapmam gerekir?

incebellibardak

28.07.2020 16:30

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Temmuz 2022 06:28
    0

    en olmadı ekran görüntüsü alıp google görsellerde arayabilirsiniz. ya da bixby gibi uygulamaların görsel arama fonksiyonu olması lazım

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Telefondaki Bir Görseli Google Görsellerde Nasıl Arayabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.