5.00 / 1 oy

Ahşap tuvalet kağıtlığı projesi

Ahşap işleri ile yeni uğraşmaya başladığımı eklediğim sorularda da belirtiyorum, ama yeni başlanan bir hobide bu kadar hızlı yol alınabildiğini görmek gerçekten çok ilginç. Her ahşap projesinden de artan parçalar oluyor ve bir yerden sonra bunları da değerlendirmem gerekir diye düşündürmeye başlıyor. Benim de aklıma artan ahşap parçalarından bir ahşap tuvalet kağıtlığı yapma fikri aklıma geldi.

Alt tarafına depo gibi üst üste yedek tuvalet kağıtlarını koyabildiğiniz, en üstte de silindir şeklinde bir ahşap ile kullanımda olan tuvalet kağıdını asabildiğiniz bir ahşap tuvalet kağıtlığı dakikalar içinde hazırlanabilir. Ama başka ne ekleyebilirim diye düşündüğüm için henüz hazırlamaya başlamadım ve fotoğraf da yüklemiyorum.

Tahminen 70 cm yüksekliğinde ve içine bir adet tuvalet kağıdını tam olarak alabilecek hacimde bir tuvalet kağıtlığı hazırlayacağım, sizce projeye eklenebilecek şık detaylar başka ne olabilir? 

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Katlanabilir ahşap mobilyalar yapabilmek için ne kullanılır?

bkz: Ahşap çerçeveli duvar aynası yapma projesi

bkz: Evde ahşap eğmek mümkün mü?

bkz: Ahşap ayaklı barfiks aleti projesi

bkz: Ahşapta kere şeklinde delik açmak için ne almalıyım?

bkz: Ahşap parke rengi nasıl değiştirilir?

emirkan

25.08.2021 02:23

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Ağustos 2021 10:03
    9

    tuvalet kağıdını asmak için uzun bir kavela alarak kesip tuvalet kağıtlığının üst kısmına sabitleyebilirsiniz. bir taraftan çekince düşmemesi ama tuvalet kağıdını değiştirmek istediğinizde de çıkabilmesi için dışına (kavelanın uç kısımlarına) takılıp çıkartılabilen birer tıpa ya da kapak ekleyebilisiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ahşap tuvalet kağıtlığı projesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.