5.00 / 1 oy

Deniz Akvaryumunda Palyaço Balığı Üretimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirteyim, hayatımda hiç deniz akvaryumu kurmadım da tuzlu su balığı beslemedim de. Ama daha önce karma ciklet akvaryumu olarak kullandığum dıştan sump'lı bir akvaryumum var ve akvaryumun benden önceki sahibinin de tuzlu su akvaryumu olarak kullandığını biliyorum.

Tuzlu su balıkları arasında bildiği türlerden en çok palyaço balıklarını severim ve balık üretimi konusunda da ticari bir amacım olmamasına rağmen her zaman çok istekli olmuşumdur. Bugüne kadar çok sayıda ciklet türünü üretmiş birisi olarak artık deniz balıkları konusunda da bir akvaryum kurarak üretim denemesi yapmak istiyorum. İnternette palyaço balıklarını akvaryumda üreten insanların yavrularına ait fotoğraflar ve videolar var ama üretim süreçleri konusunda pek bilgi vermedikleri için nasıl bir akvaryum kurmam ve hangi yemleri kullanmam gerektiği konusunda hiçbir bilgim yok. Aramızda deniz akvaryumu kuran, tuzlu su balıkları konusunda deneyimli ve özellikle de palyaço balıklarının akvaryumda üretimi konusunda bilgi verebilecek kimse varsa çok makbule geçer.

alp_39

03.11.2020 13:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Deniz Akvaryumunda Palyaço Balığı Üretimi Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.