5.00 / 1 oy

Ahşap bira bardağı nereden satın alınabilir?

Özellikle eski zamanları anlatan filmlerde bira için büyük ahşap bira bardakları görüyorum ve kullanmaktan çok dekoratif olarak böyle bir bardak arıyorum. Tercihen 70'lik bira bardağı boyutunda olacak ve bardak kısmının tamamı koyu renk ahşap olacak şekilde bir ahşap bira bardağı arıyorum.

İnternette yer alan ürünlerin neredeyse hepsi aynı ve çeşitlilik çok kısıtlı, yurt dışında ise daha güzel ahşap bira bardağı modelleri var ama bunları da Türkiye'ye getirmek ya çok maliyetli, ya da sağlam ulaşma garantisi yok.

İnternetten satın alabileceğim ve online olarak sipariş verebileceğim ahşap bira bardağı modellerine nereden bakabilirim, bu özelde üretim yapan bir site ya da ahşap bardak üreticisi var mıdır bildiğiniz ve öneri olarak sunabileceğiniz?

Not: içerisinde bira olmasa da belki su ya da başka bir şey içmek isteyebilirim haliyle, bunun için kullanıma da uygun olmasını isterim. Kuksa bardakları yağlıyorlar mesela bildiğim kadarıyla, bu ahşap bardaklar için de içerisine sıvı konması ve kullanımına karşı tüm bakımlarının yapılmış olması gerekir.

 

Editör editi: benzer içerikli yazılardan bazıları için;

bkz: Biraya Neden Buz Atılmaz?

bkz: Bira ile en güzel giden meze önerileri

bkz: Viski ile baileys ikilisi

bkz: Fiyat Performans Oranı En İyi Viskiler

bkz: Viski için meze önerileri

bkz: Viski nasıl üretilir?

çakabey

22.04.2021 22:10

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ahşap bira bardağı nereden satın alınabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.