5.00 / 1 oy

Açık hava için ısıtıcı soba tavsiyesi

Barlardakine benzer bir sobayı açık havada kullanmak için satın almak istiyorum ama elektrikli olan modeller yerine eski evlerdeki kuzine ya da soba gibi kömür ya da odun ile yanan bir model arayışındayım. Asıl sıkıntı ise sobanın sürekli olarak açık havada kalacak olması ve sadece lazım olduğunda yakılarak kullanılacak olması.

Bildiğimiz bir sobayı alıp açık havaya kursam muhtemelen hem ısıtma özelliği olmayacaktır, hem de havayı kirletme ve paslanma gibi sorunlar yaşatacaktır. Peki benim aradığım gibi bir soba bilen ya da gören var mı? Filmlerde görüyorum ama bizin e-ticaret sitelerinde ve google'da resmen incelemediğim model kalmadı ama aklımdaki gibi bir açık hava sobası bulamadım. İlerleyen zamanlarda da böyle bir açık hava ısıtıcısı gören olursa buraya satış linkini bırakabilir mi?

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Ufo tipi ısıtıcılar balkonda ve açık havada kullanılabilir mi?

bkz: Yere koyup ayak ısıtmak için ısıtıcı tavsiyesi

bkz: Balkon İçin Açılır Tente Tavsiyesi (2020)

bkz: PVC ile balkona su geçirmez depo yapmak

bkz: Balkona damlama sistemi kurmak için gerekenler

bkz: Bahçe ve balkon için su geçirmez depo nasıl yapılır?

kaminendo

31.03.2021 20:20

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 30 Mart 2022 09:40
    6

    elektrik faturanızı da paylaşırsanız sevinirim, ben şahsen açık havayı soğutmak yerine 20 kat polar battaniye kullanmayı tercih ederim artık

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Açık hava için ısıtıcı soba tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.