5.00 / 1 oy

Xiaomi robot süpürgede turuncu ışık yanıp sönmesi ne anlama gelir?

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro kullanıcısıyım ve robot süpürgeyi ilk aldığım günlerde olduğu kadar sık çalıştırmıyorum. Bu sabah aklıma geldi ve uygulamadan erişerek evi komple temizlemesi için komut verecekken cihaza telefon uygulamasından erişemediğimi fark ettim ve yanına gittim. Cihaz şarj istasyonunun yanında durduğu için şarjının bitmesi gibi bir durum olamaz, ama üzerinde turuncu bir ışık yanıp sönüyor ki bu da muhtemelen bir hatanın göstergesi ve benim süpürgeye de uzaktan bağlanamıyor olmamın muhtemelen sebebi.

Önce cihazı her iki düğmesine de basarak resetledim ve modeme tekrar bağladım, ama üzerindeki turuncu ışık halen yanıp sönmeye devam ediyor, üzerindeki çalıştırma düğmesine basınca evi temizleme işlemine başlıyor ama uzaktan süpürgeye bağlantı kuramıyorum, sizce problem ne olabilir ve turuncu yanıp sönen ışık ne anlama gelir?

Edit: çözdüm, süpürgenin güç düğmesine basılı tutup kapattım, biraz sonra da yine güç düğmesine basılı tutarak geri açtım ve cihaz sabit beyaz ışık ile açıldı. telefondan da artık süpürgeyi uzaktan görebiliyorum ama böyle bir hata keşke hiç olmasaydı..

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Xiaomi Robot Süpürge Şarj İstasyonunun Yeri Kendiliğinden Değişiyor

bkz: Xiaomi robot süpürgeden her gün çıkan toz ve pislik miktarı

bkz: Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Oda Eklemek

bkz: Xiaomi robot süpürgeyi bulamadığımda sesli bildirim almak

bkz: Xiaomi Robot Süpürge İstasyona Dönme Problemi

bkz: Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Harita Eklemek

Pınar72

30.07.2021 21:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi robot süpürgede turuncu ışık yanıp sönmesi ne anlama gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.