5.00 / 1 oy

Xiaomi robot süpürgeyi bulamadığımda sesli bildirim almak

Xiaomi'nin robot süpürgesini (xiaomi mi robot vacuum mop pro) birkaç gündür kullanıyorum ve geçtiğimiz günlerde de birşeyler paylaşmıştım: Xiaomi Robot Süpürge ile Tek Bir Odayı Süpürmek ve Xiaomi Robot Süpürge İstasyona Dönme Problemi. Robotu kullandıkça huyunu suyunu daha iyi tanıyorum ama bazı problemleri henüz aşamadık kendisiyle.

Tekerleğin boşa döndüğü bir yere takıldığında tüm harita kayıyor ve odaların rotasyonunu döndürüyor ya da kendini evin içinde hiç olmayan odalarda sanmaya başlıyor ve bu alanları da gri olarak işaretliyor. Dock'a geri döndüğünde bu alanlar zamanla düzeliyor ama evin içinde temizlik yaparken haritayı bozduğunda ve bir yere sıkışıp hata verdiğinde arkadaşı ara ki bulasın.

Xiaomi Mi uygulamasında evin içinde kaybolan robot süpürgeden sesli bildirin alarak yerini tespit edebilmek için bir özellik olmalı diye düşünüyorum ama tüm menüleri gezmeme rağmen böyle bir sesli bildirim aracı bulamadım. Böyle bir özellik olduğunu bir youtube videosunda izlemiştim ama şimdi o videoyu da bulamıyorum. Nasıl yapılabileceğini (buradayım dese yeter) bilen var mı aramızda?

lilith

03.10.2020 10:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi robot süpürgeyi bulamadığımda sesli bildirim almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.