5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Harita Eklemek

Dubleks Evde Kullanılabilecek Robot Süpürge Tavsiyesi sorumda da belirttiğim gibi iki katlı evim için robot süpürge arıyorum ve Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro robot süpürgeyi de incelemelerini inceleyerek çok beğendim. Şarj süresi, motor gücü ve yazılım olarak tüm ihtiyaçlarıma (tek birisi hariç) yanıt veriyor. Fiyat olarak da 3.000 TL seviyelerine düştüğü için pahalı robot süpürgelere göre daha tercih edilebilir bir ürün. Evde Xiaomi markasının farklı ürünlerini de kullanan birisi olarak markaya olan sempatim, bu ürünü benim için tercih sebebi kılıyor. Ama okuduğum tüm kaynaklarda Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro uygulamasında (Mi Home) harita ekleme seçeneğinin olmadığını söylüyorlar.

İki katın haritalarını ayrı ayrı çıkartacak ve gerekiyorsa bir adet de ilave şarj istasyonu satın alarak (olmazsa istasyonu da üst kata taşıyabilirim) tek bir robotu iki katta birden kullanmak istiyorum. Her kata ayrı bir robot almak iki katı masraf olacak ve yönetimleri de muhtemelen benim için yorucu olacak. Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro için harita ekleme özelliği sizce gelir mi ya da dolaylı olarak bu işlemi gerçekleştirmenin (her kata ilk çıktığında haritayı sıfırlamak hariç) bir yolu var mı?

tugba24

25.09.2020 16:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Harita Eklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.