5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Oda Eklemek

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro robot süpürgeye kullanıcısıyım ve daha önce de olumlu ve olumsuz düşüncelerimi ifade ettiğim yazılar paylaşmıştım. Halen çözümünü bulamadığım problemler olduğunu söylemeliyim, ama çoğunlukla görüşlerim olumlu yönde. Bunda cihazı değil ama evi robot süpürgeye göre düzenlememin etkisi de büyük. Evdeki halıları, eşyaları ve yerde duran her şeyi robot süpürgeye göre yeniden düzenledim diyebilirim. Bu sayede tekerin boşa döndüğü yerlerden kurtuldum ve haritanın kayması problemini pek yaşamıyorum.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro robot süpürgeyi adığımdan beri sokmadığım depo gibi bir oda vardı, cihazı aldığım günden beri bu odanın da düzenini değiştirdim ve robot süpüre tarafından temizlenebilir duruma getirdim. Sormak istediğim soru ise bu odayı Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro'nun haritasına nasıl kaydedebileceğim.. Süpürgeyi Mi Home uygulamasından yönetiyorum ve mevcut haritada da bu yeni oda bulunmuyor. Haritada oda eklemek gibi bir özellik de göremedim, acaba yeni odayı haritaya nasıl ekleyebilirim?

Edit: Odanın kapısı açıkken odayı girip temizliyor ve gri alan olarak tümünü tarıyor, ama temizlik işlemini hiç sorunsuz olarak bitirmek nasip olmadı. Belki kendi kendine tüm temizliği bitirebilse haritayı da güncelleyecek ama hep hata verdiği ve bir yerlerde takılıp kaldığı (ya da istasyona geri dönüş yolunu bulamadığı) için temizlik işlemini baştan sona hiç tamamlayamadu bu yeni odanın kapısı açıldığından beri. Daha önce kapısı hep kapalı durduğu için o kapıyı duvar olarak kaydetmişti, halen de oranın duvar olduğunu düşünüyor.

Diğer sorularım için:

Xiaomi Robot Süpürge İstasyona Dönme Problemi

Xiaomi robot süpürgeyi bulamadığımda sesli bildirim almak

Xiaomi Robot Süpürge ile Tek Bir Odayı Süpürmek

lilith

11.10.2020 18:24

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürgeye Oda Eklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.