5.00 / 1 oy

TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi Menzil Genişletici yorumlar ve şikayetler

Evdeki kablosuz internet bağlantısının ulaşamadığı kör noktaları aşmak için sinyal genişletici cihazlara bakıyorum bu ara, sitede de birçok ürüne dair inceleme hazırlanmış ama ucuz ürünlerin sadece 2.4 ghz bandı üzerinden sinyal tekrarlayabildiklerini görüyorum. Hız ve ping açısından kablosuz ve daha kaliteili bir ürün arıyorum, internette de pahalı ama iddialı bir ürün var: TP-Link RE605X AX1800. Fiyatı ortalama 750 TL - 800 TL aralığında değişiyor ama anteni falan diğer ürünlerden çok daha kaliteli duruyor.

Mevcut router'ım mesh desteği olmayan standart ürünlerden birisi olduğu için büyük masraflar yaparak mesh ağı kurmaya girişemiyorum. Powerline konusunda da okuduğum olumsuz yorumlardan dolayı en mantıklı seçimin kaliteli bir wi-fi sinyal yükseltici almak olduğuna karar verdim. Antenleri ve hem 2.4 ghz hem de 5ghz kanal desteği olan TP-LINK RE605X AX1800 kablosuz internet sinyal yükseltici cihazı kullanan ve olumlu yorum ya da olumsuz eleştiri yapabilecek kimse var mıdır aramızda?

bkz: Mesh ile Wi-Fi Repeater arasındaki farklar nelerdir?

bkz: Wi-Fi Sinyal Yükseltici Tavsiyesi (2020)

bkz: Xiaomi Wifi 2 Sinyal Yükseltici işe yarıyor mu?

bkz: Powerline Adaptör Nedir ve Nasıl Çalışır?

bkz: TP-Link Powerline İle Ethernet Aktarımı Yapmak

A.Akbaş

10.02.2021 21:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
TP-Link RE605X AX1800 Wi-Fi Menzil Genişletici yorumlar ve şikayetler

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.