5.00 / 1 oy

Dyson V15 Detect Abolute Süpürge Kullananlar ve Yorumları

Bir süredir kablosuz bir dikey elektrik süpürgesi almayı planlıyordum ama özellikle Dyson modelleri arasında çok kararsız kaldığım için bir türlü karar verip de bir süpürge alamıyordum. İki gün önce televizyonda Dyson V15 Detect Abolute modelinin reklamını görünce internetten de tanıtım videolarını inceledim ve kendi internet sitesinden 7.000 TL'ye bugün itibarıyla sipariş verdim. Süpürge elime geçince daha detaylı bir inceleme de paylaşmış olurum, ancak incelemelerinden edindiğim bilgileri özet olarak paylaşarak başlığı daha erken açmak istedim.

- Dyson'ın en iyi olduğu konu, süpürgenin motor teknolojisi. Yine süpürgesi ve motoru ile önüne çıkan her türlü tozu pisliği alan bir ürün yapmışlar, üstelik artık saç gibi süpürgeye dolanarak çalışmasını bozan tehditler için de yeni bir teknoloji geliştirmişler

- Temizlenen toz ve pislikler, izole depoda çok iyi muhafaza ediliyor ve yeniden dışarı çıkma oranı rakiplerine kıyasla çok daha düşük

- Koltuk ve dolapların altına açısal olarak takıldığı için girmeyen süpürgelerin aksine ön aparatın bağlandığı yer dönüyor ve eğilmeden süpürgenizi tüm koltuk ve masa altlarını süpürmek için de kullanabiliyorsunuz.

- Bataryası 60 dakika boyunca temizlik yapabilmenize olanak tanıyor.

- Yeşil lazer ışığı ile toz parçacıklarını kullanıcının görebileceği şekilde öne çıkartıyor ve temizlik miktarını ve size raporluyor (tuttuğunuz yerde size temizliğinizi raporlayan bir ekran var)

- 10 mikron seviyesindeki toz parçacıklarını lazer teknolojisi ile görebiliyor ve temizleyebiliyor

Not: Kablosuz süpürgelerdeki en büyük handikap, bataryalarının bir ömrü olması ve zamanla süpürge sürelerinin azalması. Dyson markasının yedek parçalarının fiyatları da göz önüne alındığında tek tedirginliğim, erkenden bataryanın çalışma süresinin azalması ve yeni bataryaların da pahalı olması. Ama bu handikap tüm şarjlı süpürgelerde olduğu için bu riski bilerek ürünü satın aldım.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Dyson süpürgelerden hangisini alsam işimi görür?

bkz: Dyson V10 batarya problemi (1 yıllık makine)

bkz: Dyson Pure Hot+Cool almaya değer mi?

bkz: Dyson Airwrap Complete Saç Şekillendirici incelemesi

bkz: 2000 TL'ye sıfır Dyson V11 Absolute almak

bkz: Dyson mu Rainbow mu Miele mi almalı? (Elektrikli Süpürge Tavsiyesi)

elektrod

20.09.2021 19:15

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 5 Şubat 2022 10:28
    3

    elektrikli süpürge bir zamanlar evin öcüsü iken hangi ara arzu nesnesi oldu da erkekler tarafından bile bu kadar ilgi çeker oldu anlamadım ben

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dyson V15 Detect Abolute Süpürge Kullananlar ve Yorumları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.