5.00 / 1 oy

Solana Coin geleceğin coin'i olabilir mi?

Altcoin takip eden birisi değilim, kripto paralara bir miktar yatırım yaptım ve o parayı da tamamen uzun vadeli olarak unuttum. Sepetimde de bitcoin, ethereum ve binance coin gibi kripto para piyasasının amiral gemileri olarak adlandırılan nispeten az riskli coin'ler var. Ama para elbette bu listeye girecek 4. büyük coin'i şimdiden keşfetmekte.

Kripto para piyasasının bu yıl hayatımıza kattığı şey de bildiğiniz gibi NFT oldu (bkz: NFT (Non-Fungible Token) Nedir?) ve NFT ile birlikte piyasaya da yeni teknolojiler ve oyuncular katılmış oldu.

Solana, teknoloji olarak bana son zamanlarda en mantıklı gelen coin'lerden birisi, ki zaten fiyat hareketleri de bugüne kadar dump'lardan pek etkilenmemesi ile çok kişinin dikkatini üzerine çekti. Binance platformunda da 1 yılı aşkın süredir listeleniyor ve uzun vadede herkes tarafından tanınacak bir coin olduğunu düşünüyorum. Sonuç olarak unutacak şekilde bir miktar solana coin de aldım ve tespitlerimin doğruluğunı ya da yanlışlığını da zaman gösterecek.

Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte kendini kripto para piyasalarında uzun dönem yatırımcı olarak gören kişilere solana coin'i incelemelerini önerebilirim. Solana Coin konusunda görüşlerini paylaşmak isteyen kişiler de yine bu başlığa cevap yazarlarsa tartışabiliriz.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Bitcoin ile Alt Coin Korelasyon Oranları Nelerdir?

bkz: Dünyada toplam kaç bitcoin var?

bkz: Coin ile Token arasındaki fark nedir?

bkz: Binance Coin Vault (BNB Vault) Nedir?

bkz: Bitcoin Hesabının Sahibi Bulunabilir mi?

bkz: Bitcoin tekrar çıkar mı?

mustafaxyy

14.09.2021 10:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Solana Coin geleceğin coin'i olabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.