5.00 / 1 oy

Sennheiser Momentum 3 telefona bağlanmıyor

En iyi kulaklık markası diye gaza geldim, 4000 TL'ye yakın bir para vererek Sennheiser Momentum 3 modelini satın aldım. İlk telefona bağlamak zaten sancılı oldu, sürekli olarak pairing moduna alıp Smart Control uygulamasından bluetooth eşleşmesini tamamlamaya çalıştım. Bir şekilde bunu hallettim ama ikinci telefona kesinlikle bağlayamadım.

Kulaklığı verimli kullanabilmek için equalizer kullanmak şart, uygulama içindeki equalizer da hiç fena değil. Ama ikinci telefonda uygulamaya kulaklıkları tanıtamadığım için equalizer olmadan fazla bass bir ses aldım. Bilgisayara bağladığımda da yine bass ve tizlerle oynayarak güzel bir equalizer ayarı yaptım.

Sennheiser Momentum 3'ün aynı anda iki cihaza birden bağlanabilme konusu acaba biraz sancılı olabilir mi? İlk cihazı bile zor tanıttım, ikinci cihazda eşleşme bir türlü tamamlanmıyor ve pairing cancelled diyerek işlemi sonlandırıyor.

Not: hem android hem de iphone için denenmiştir.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Sennheiser Momentum 3 almaya değer mi?

bkz: Sennheiser BT T100 Nedir ve Ne İşe Yarar?

bkz: Sennheiser'ın rakibi olan kaliteli kulaklık markaları nelerdir?

bkz: Sennheiser Momentum TW2 mi Sennheiser Momentum 3 mi?

bkz: Sennheiser Momentum True Wireless 2 Detaylı İncelemesi

bkz: Sennheiser Nasıl Okunur?

kaptanelvıs

30.06.2021 23:01

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Temmuz 2021 01:53
    9

    ben de benzer bir deneyim yaşadım. ikinci cihaz olarak bilgisayarı bağlamak çok kolay ama telefon bağlamak söz konusu olduğunda işlem bir türlü tamamlanamadı. rock ve metal türü müzikler dinliyorsanız, doğal ekolayzer fazla bas olarak ayarlı geliyor. tize çekmek bence de sesi çok daha başarılı hale getiriyor. ama kulaklığın alameti farikası da baslarda ve sahnede olduğu için bir de pop ve fusion türü müziklerde denemenizi öneririm.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sennheiser Momentum 3 telefona bağlanmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.