5.00 / 1 oy

Xiaomi Yeelight Remote Control Nereden Bulunabilir?

Xiaomi Yeelight İle Neler Yapabilirim? sorumda da bahsettiğim gibi Xiaomi Yeelight (rgb) satın aldım ve altı üstü bir ampul olsa da bu ampul ile oldukça eğleniyorum. Hatta o kadar memnun kaldım ki tanesi 150 TL'ye 10 tane daha sipariş verdim ve tüm odalara birer tane, kalanlar ise salona olmak üzere tüm odaların ışıklandırması için kullanacağım. Bu arada ampulün aydınlatma gücü ana aydınlatma cihazı olabilmek için yetersiz, ben sadece ambiyans ışıklandırmaları için kullanmak üzere alıyorum. Tek odaya çok sayıda koyacağım Xiaomi Yeelight ampuller ile de Xiaomi Mi uygulaması üzerinden gruplandırma yaparak tümünün aynı renkte ışık vermesi amacıyla kullanacağım.

Odanın birisinde zaten loş ışık kullandığım için Xiaomi Yeelight ampulünü tepe ampulü olarak kullanacağım ve bu ampulü diğerlerinden farklı olarak duvardaki prizden ya da bir uzaktan kumanda ile nasıl açabilirim diye internetten araştırdım, Xiaomi Yeelight Remote Control adında bir ürün (uzaktan kumanda) üretmişler ve Xiaomi Yeelight ampullerini benim tek odada istediğim gibi kullanmak isteyenler için telefon vs. olmadan kumanda ile aç kapat şeklinde kullanmaya izin veriyor. Ama bu ürün Türkiye'deki hiçbir alışveriş sitesinde satılmıyor, google'dan sadece banggood.com'da satıldığını görüyorum.

Bu ürünü Türkiye'den satın alabileceğim bir yer ya da internet sitesi var mıdır yoksa banggood'dan sipariş versem bana ulaşır mı? Ulaşırsa da vergiler ve gümrük masrafları beni üzer mi?

sevki34

10.10.2020 16:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Yeelight Remote Control Nereden Bulunabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.