5.00 / 1 oy

Ring Fit Adventure Oyunu ile Kilo Vermek (Nintendo Switch)

Uzun zaman önce XBox Kinect içindeki danslı ve hareketli oyunları dışarıda oynadığımı hatırlıyorum, keşke evimde olsa demiştim. Nintendo Wii de ilk çıktığında youtube'da kablosuz olarak tenis vb. gibi oyunları oynayanları görünce yine çok hoşuma gitmişti. Evimde Nintendo Switch var ama açıp da yüzüne bakmıyorum desem yeridir. Derken arkadaşım bana Nintendo Switch ile kullanılabilen ve HIIT antrenmanına (Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman) yakın seviyede kalori yaktıran bir oyunun varlığından bahsedince internetten gameplay videolarına baktım ve çok hoşuma gitti. Oyunun adı da Ring Fit Adventure.

Oyunun Ring-Con adında çember şeklinde bir donanımı var, bu aleti de oyun esnasında kaldırmak, indirmek ve sıkmak gibi çeşitli şekillerde kullanıyorsunuz. Oyun esnasında farklı zorluk seviyelerinde koşu, squat vb. hareketler yapmanız ve bu sayede bölümleri geçmeniz bekleniyor. Bölüm sonu canavarları için ise daha fazla hareket etmeniz gerekiyor.

Ring Fit Adventure, ilk çıktğı dönemlerde çok hesaplı bir oyunmuş ancak araya giren pandemi ve insanların evde oyun oynarken spor yapma istekleri sonucunda bugünkü fiyatı yaklaşık 1300 TL civarında. Yine de evinde hem oyun oynamak, hem de hareket ederek kalori yakmak isteyen arkadaşlar için youtube videolarına göz atmalarını öneririm.

 

Editör editi: sitede yer alan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Nintendo Switch 4K Desteği Ne Zaman Gelecek?

bkz: Nintendo Switch joy-con drift problemine kesin çözüm

bkz: En Güçlü Mortal Kombat 11 Karakteri Hangisi?

bkz: 2021'in En Çok Beklenen Oyunları

bkz: Resident Evil 8 Village Ne Zaman Çıkacak?

bkz: The Outlast Trials Ne Zaman Çıkacak?

AchelousGameDev

16.05.2021 08:33

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 25 Aralık 2021 03:10
    2

    eğer youtube videolarında göründüğü kadar eğlenceliyse kesinlikle satın alınabilir, zaten ikinci ele birkaç aya daha yüksek fiyata satarsınız kullanmasanız bile bu ortamda

  • 25 Aralık 2021 00:52
    1

    düzenli kullandıktan sonra herhangi bir araç olmaksızın da kendi kendinize ya da en basit spor aleti ile kilo verebilirsiniz. ama düzenli kullanmadıktan sonra en eğlenceli oyun da en işlevsel spor aleti de kilo verdirmez

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ring Fit Adventure Oyunu ile Kilo Vermek (Nintendo Switch)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.