5.00 / 1 oy

Nintendo Switch Pro Controller Almak Şart mı?

Ring Fit Adventure oyununu oynayarak kilo verme fikri benim de çok hoşuma gitti, ayrıca çok uzun zamandır elde gameboy gibi oynayabileceğim kaliteli bir oyun konsolu almayı düşünüyordum. Nintendo Switch'i inceleyip beğenmiştim ama çok pahalı diyerek geçtiğimiz yıl almamıştım. Şimdi fiyatları daha da artmış ama artık fiyat düşmesi beklentisinde olmadığım için alıp kullanmayı planlıyorum.

Nintendo Switch'in içinden çıkan kızaklı joycon'ların iyi bir oyun deneyimi için yetersiz oldukları ve kısa bir süre içinde de drift problemlerinin başladığına dair çok yorum okudum. Biraz daha para harcayarak Pro Controller satın alın diyorlar ama Nintendo'nun orijinal Pro Controller cihazlarının da tanesi 1.000 TL seviyelerinde satılıyor. Zaten konsola 6.000 TL civarında bir para vereceğim (adventure ring fit seti ile birlikte aldığım için), bir de pro controller almam şart mı? Hatta evde iki kişi oyun oynamak istediğimiz için iki tane pro controller demek bir tane konsol parası demek neredeyse?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Ring Fit Adventure Oyunu ile Kilo Vermek (Nintendo Switch)

bkz: Nintendo Switch 4K Desteği Ne Zaman Gelecek?

bkz: Nintendo Switch joy-con drift problemine kesin çözüm

bkz: Doom Slayer Gate Bölümleri Nasıl Geçilir?

bkz: Playstation 4'te ping ve hız testi nasıl yapılır?

bkz: Playstation 4 oyunlarını PC ile uzaktan oynamak

symca99

04.07.2021 09:21

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nintendo Switch Pro Controller Almak Şart mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.