5.00 / 1 oy

En Güçlü Mortal Kombat 11 Karakteri Hangisi?

Mortal Kombat 11 için oyun tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı oyunlarından birisi diyebilirim. Street Fighter ya da Tekken gibi seriler için bir önceki oyun her zaman son çıkan oyun ile karşılaştırılır ve oyunun ileriye mi geriye mi gittiği tartışılır. Ama Mortal Kombat ekibi oynanabilirliği ve grafikleri sürekli olarak bir sonraki noktaya taşıyabilmeyi çok güzel başarıyorlar.

Mortal Kombat 11'i bir süredir PS4 üzerinde oynuyorum ve karakterler üzerinde artık hafiften hakimiyet sağlamaya başladım diyebilirim. Bence MK11'in en güçlü karakterleri olarak oyunun reklam yüzü olma özelliği de taşıyan Scorpion ve Sub-Zero karakterleri. Özellikle Scorpion'un transport özelliği rakibin sinirini bozacak derecede güç farkına yol açıyor.

Oyunun en güçlü iki karakterinden bahsettikten sonra gelen en güçlü diğer karakterleri ise tam olarak aşağıdaki gibi sıralayabilirim.

1. Scorpion

2. Sub-Zero

3. Noob-Saibot

4. Mileena

5. Liu Kang

Son not olarak bu kadar çok ayrıntıya sahip bir dövüş oyunu hazırlamış olunabilmesi bana halen çok enteresan geliyor. Street Fighter 2'yi üreten ekip o dönem muhtemelen yapılabilecek her şeyi yaptıklarını düşünüyorlardı. Onca karakter için simetrik dağıtılmış güç dengesi, özel hareketler, ayrı senaryolar ve oyun bitişleri. Şimdi ise iş bambaşka bir noktaya evrilmiş..

sacit

29.01.2021 18:01

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 20 Eylül 2021 01:22
    3

    scorpion karakterinin ekranın bir tarafından diğer tarafına teleport olabilmesi olayı çok sıkıntılı, karşısında bilgisayar varsa bir şekilde guard alıyor ama gerçek bir kişi ile oynadığınızda rakibin o hızda reflekslere sahip olması mümkün olmadığı için sürekli dayak yiyor. sonuç olarak benim de oyum scorpion'dan yana

    İkinci olarak ise ben oyumu baraka'dan yana kullanmak istiyorum çünkü hareketleri çok pratik ve etkili. en azından benim gibi çok az MK11 oynayan amatörler için (özellikle rakipleri de benim gibi çömezse) çok kullanışlı ve güçlü bir karakter

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En Güçlü Mortal Kombat 11 Karakteri Hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.