5.00 / 1 oy

Nintendo Switch 4K Desteği Ne Zaman Gelecek?

Bütün oyun konsolları artık native 4K desteği veren platformlar sunuyorlar ve oyun üreticileri de bu platformlar üzerinden oynanan oyunlar için 4K destekleri oyunlara doğrudan ekliyorlar. Nintendo Switch ise bence Nintendo firmasının çok uzun yıllardan beri en güçlü oyun konsolu ve amiral gemisi olarak da isimlendirilebilir ürünü. Neyse ki yakın zamanda Nintendo Switch de 4K desteği vermeye başlayacakmış, elbette bu mevcut Nintendo Switch cihazları olmayacak, güncellenmiş olan versiyon için geçerli olacak (artık Nintendo Switch Pro mu olur adı ne olur onu zaman gösterir).

mynintendonews.com'da paylaşılan habere göre Nintendo firması, yeni Nintendo Switch oyun konsollarında 4K destekleyen bir donanıma sahip olacakmış ve kendi konsollarında oynanabilen oyunların üreticilerine de 4K destkleyen oyunlar üretme hazırlıkları yapmaları yönünde haber göndermiş. 4K destekleyen Nintendo Switch modelinin ise 2021 yılı içinde çıkması bekleniyor.

AchelousGameDev

13.09.2020 00:53

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nintendo Switch 4K Desteği Ne Zaman Gelecek?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.