5.00 / 1 oy

Pembe Whatsapp Nedir ve Tehlikeli midir?

Pembe Whatsapp (WhatsApp Pink), telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasının rengini pembeye çevirme iddiası ile uygulama marketlerde ve apk kütüphanelerinde yer alan kötü niyetli bir akıllı telefon uygulamasıdır ve kurulduğu Android ve IPhone telefonları kötü niyetli kişilerin erişimine ve kontrolüne açma tehlikesini içermektedir. Bu sebeple telefonunuza bu uygulamayı katiyen kurmayın.

Telefonunuzdan uygulama marketine girerek Whatsapp araması yaparsanız, Whatsapp uygulamanıza farklı özellikler ekleyeceğini iddia eden de çok sayıda uygulama mevcut. Bu uygulamaların iddialarına güvenmemeniz ve çoğunun kötü niyetli olduğunu bilmeniz amacıyla bu başlığı açarak bilgilendirme yapmak istedim. Zaten Whatsapp, üçüncü parti bir uygulama ile entegre olmaya kapalı bir uygulamadır ve telefonunuza kuracağınız ek bir uygulama, Whatsapp ile entegre olamaz. Olacağını iddia ediyorsa da niyeti başkadır.

 

Editör editi: benzer içerikli başlıklar için;

bkz: Whatsapp'ta 3 kişi görüntülü konuşma nasıl yapılır?

bkz: Whatsapp Web Sürekli Bağlantı Kopma Sorunu

bkz: WhatsApp'ta Kişiye Özel Duvar Kağıdı Seçmek

bkz: Whatsapp'tan gelen dosyaları otomatik olarak SD karta kaydetmek

bkz: Whatsapp'ta gruptan ayrılınca grupta kalanlara bildirim gider mi?

bkz: WhatsApp Yedeği Bilgisayardan Nasıl Alınır ve Açılır?

adk

25.04.2021 08:52

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Haziran 2022 07:36
    0

    bu deneyselliklerin amacını ben oldum olası anlayamıyorum, standart bir tane whatsapp uygulaması var ve uygulama markette de tepede çıkıyor zaten. bunun yerine farklı bir whatsapp kurmak için kim neden ilgi ve heves duyar?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Pembe Whatsapp Nedir ve Tehlikeli midir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.