5.00 / 1 oy

Payoneer'den en düşük komisyon ile para çekmek (2021)

Payoneer, dolar transferi için transfer komisyonlarını güncellemiş ve 50 dolarlık bir transfer için 10 dolar komisyon kesiyor. Türk Lirası cinsinden transfer yapmak istediğinizde ise dolar kurunu olması gerekenden biraz daha düşük olarak alıyor (ya da hangi döviz cinsinden paranız varsa) ve bir miktar yine para eksilmiş oluyor.

Kendi deneyimlerime göre payoneer'deki paralarınızı önceleri dolar ile transfer etmek daha az komisyon ile daha az kesinti anlamına geliyordu (hangi banka ile çalıştığınıza bağlı olarak banka transfer komisyonları değişiklik gösterebililiyor) ama artık TL ile para transferi, en az kesinti ile para çekebilmeniz anlamına geliyor.

Payoneer'den en az komisyon ve kesinti ile para çekmek için ben artık TL hesabını kullanıyorum, alternatif yöntemleri olan yazar arkadaşlar varsa durumlarını paylaşmalarını rica ediyorum. 

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Payoneer'dan döviz (dolar) transfer etmek (enpara)

bkz: Binance'ten nasıl masrafsız para çekilir? (2021)

bkz: ATM'den QR Kod İle Para Çekmek Güvenli Mi?

bkz: Birisi kartımdan para çekmeye çalışıyor

bkz: Etsy'de satış yapmak ve para çekmek için gerekenler

bkz: Forex'ten gerçekten para kazanılabilir mi?

lazpart

21.09.2021 08:59

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Payoneer'den en düşük komisyon ile para çekmek (2021)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.