5.00 / 1 oy

OneDrive'dan icloud'a doğrudan dosya aktarmak

Arkadaşlar merhaba, onedrive cloud uygulaması içinde yaklaşık 50 GB kadar dosyam var ve bu dosyaları başka bir cloud uygulaması olan icloud'a aktarmak istiyorum. Ama bu dosyaları önce bilgisayarıma indirmek ve sonra icloud'a upload etmek istemiyorum. Mevcut internet bağlantımı düşünerek bu işlemi tamamlamam muhtemelen günlerimi alır.

OneDrive içinde bulunan dosyaları bilgisayarıma hiç indirmeden doğrudan icloud'a aktarabilmemin bir yolu varsa bunu nasıl yapabileceğim konusunda bilgi verebilir misiniz? OneDrive ya da icloud'un böyle araçları ya da hizmetleri varsa bunları kullanabilirim, ya da araya dropbox ya da google drive gibi araçları ya da 3. parti uygulamaları koymam gerekirse bunlar da uygundur. Örneğin bu işlev için geliştirilmiş indirme ve dosya yükleme hızı yüksek olan sunucular varsa onları da makul bir fiyat karşılığı kullanabilirim. Yazar arkadaşlardan bir yol biliyorlarsa bilgi vermelerini rica ediyorum.

Edit: benzer yazılar için aşağıdaki bağlantılar kullanılabilir

bkz: Google Drive içindeki bir klasörde kaç dosya olduğunu görmek

bkz: Dropbox'ta Herkese Açık Klasör Açmak

bkz: Dropbox Paper nedir ve nasıl kullanılır?

bkz: Dropbox'ta silinen dosyayı nasıl geri getirebilirim?

bkz: Android cihazdaki fotoğraflar nasıl cloud'da yedeklenir?

bkz: Cloudflare Nedir ve Nasıl Kullanılır?

halukgta

02.03.2021 16:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
OneDrive'dan icloud'a doğrudan dosya aktarmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.