5.00 / 1 oy

World puan harcanabilen e-ticaret siteleri (2020)

World card kullanıyorum ve 10 kere 125 TL ve üzeri alışveriş yapma azmi göstererek 100 TL world puan kazandım, yetmedi bir de internetten 250 TL ve üzeri harcama yaparsan 30 TL daha world puan dediler hemen onu da harcadım :) Harcama kısmında hiç sorun yok yani. İlk 100 TL puanı hesabıma yüklemişler, diğer 30 TL puan da sanırım yarın yüklenmiş olacak. Bu harcamalardan puan hazanmak çok güzel ama olur da puanları son harcama tarihlerine kadar harcayamazsam içime çok feci oturur muhtemelen, bu hafta tümünü harcamam gerekiyor :) 130 TL world puanı da harcarken zaten yapacağım harcamaları buradan karşılamak istiyorum, durup dururken sırf kalmasın diye gereksiz bir market alışverişine gitmesin yani onca emek.. hepsiburada, gittigidiyor, n11, trendyol ya da morhipo gibi e-ticaret alışveriş sitelerinden herhangi birisinde bu worldcard world puanlarını harcayabiliyor muyum bilen var mı?

ilker

07.11.2019 21:14

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Eylül 2021 13:26
    11

    dönem dönem çok güzel worldpuan kampanyaları oluyor ama ben de tümünü mecburen fiziken gittiğim süper marketlerde harcıyorum. hatta puanın yatma zamanını da bilmediğim için artık ajandama hatırlatma ekliyorum, yoksa ben harcayamadan gidiyor puanlar.

    hepsiburada, amazon, gittigidiyor, n11, çiçeksepeti gibi sitelerden 500 tl ve üzeri acil olmayan alışverişleriniz varsa dönem dönem worldpuan kazanma kampanyaları geliyor, sıkın dişinizi 50-100 tl puan kazanırsınız.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
World puan harcanabilen e-ticaret siteleri (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.