5.00 / 1 oy

Playstation 5 için Guitar Hero Nereden Bulabilirim?

Playstation 5 siparişi vermiş bulunuyorum ve çk uzun yıllar sonra evde oyun oynama deneyimini yaşayabilmek için takip edemediğim oyun dünyasında son yıllarda çıkan kaliteli ve mutlaka oynanması gereken oyunlar nelerdir diye araştırma yapıyorum. Ama araştırmaya başlamadan önce de yine yıllar önce dönemin kaliteli Playstation cafe'lerinde arkadaşlarla gecenin bir saatinde sabahlara kadar oynadığımız Guitar Hero oyunu aklıma geldi ve evde olsa çok eğlenceli olmaz mıydı diye düşündüm. Oyunun modasının çoktan geçtiğinin farkındayım ama bu kadar özgün ve eğlenceli bir oyun deneyimi de belli ki o zamandan beri bir daha üretilememiş.

İnternetten guitar hero gitar, davul ve mikrofon setlerine baktım ama Türkiye'de sadece teşhir olan ürünler satışta. O teşhir ürünlerinin yıllardan beri teknoloji mağazalarında ve muhtemelen de cafe'lerde kullanılan ürünler olduklarını tahmin ettiğim için almayı düşünmüyorum. Oyunun dijital versiyonları ise zaten bulunabildiği için oyunu bulabilmekle ilgili bir endişem yok. Muhtemelen PS5'te uyumluluk sorunu da olmaz ve rahatlıkla oynarım, ama en azından gitar olmazsa hiçbir zevki olmaz oyunun.

Guitar hero enstrümanlarını, tümü olmasa da en azından gitarını kullanışmamış, sıfır ve kutulu olarak bulabileceğim bir yer bilen varsa ya da bir sitede satışta olduğunu gören olursa lütfen bilgi verebilir mi? Fiyat olarak 1.000 TL civarında olacağını tahmin ediyorum ve bu civarda bir ödemeyi de yaparak ürünü satın alabilirim. İkinci el ürünlerle de dediğim sebeplerden ötürü ilgilenmiyorum. Aslında keşke PS5 için oyunun yeni sürümü falan çıksa ama bu saatten sonra pek mümkün değildir sanırım..

tombi

08.12.2020 16:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation 5 için Guitar Hero Nereden Bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.