5.00 / 1 oy

Fifa 21 EA Play'e Ne Zaman Gelir?

Xbox One S kullanıcısı olarak EA Play üyesiyim ve halen Fifa, NHL, Madden oyunlarının eski sürümleri mevcut Xbox One konsolları için. EA Play'de oyunların çıkış tarihlerinin açıklandığı ve takip edilebilecek bir site, youtube kanalı ya da güvenilir bir oyun blog'u bilenler varsa yazabilir mi?

Not: EA Play Pro değil, EA Play için soruyorum.

Çok oyuncu olan birisi olmasam da yeni çıkan EA oyunlarını merak ediyorum ve indirim dönemlerine girmelerini bekledikten sonra da özellikle Fifa serisini genelde satın alıyorum. EA Play abonesi olurken beklentim, zaten her yıl Fifa'ya verdiğim parayla bari tüm EA oyunlarını oynayabileceğim bir üyeliğim olsun da diğer oyunlar yanında bonus olsun şeklindeydi. Ama oyunların yeni sürümleri çok geç eklendiği için herkes gibi benim de hesaplarım çarşıya uymadı ve hesaplı bir şekilde bir çok eski oyuna erişme konforuna ek olarak zaman zaman yeni EA oyunlarına para vermek durumunda da kalabiliyoruz. EA oyunları da yıllık trafik sigortası yaptırır gibi her yıl yenisi çıkınca eskisi işlevsizleştiği için her yıl yenilemek gerekiyor. Dolayısıyla kişisel görüşüm, teorik olarak mükemmel olabilecek bir servisin maalesef hatalı stratejilerden dolayı müşteri memnuniyeti yerine şikayetlere yol açan bir sisteme dönüştüğü yönünde. Playstation Store deseniz oyun fiyatları neredeyse yeni konsol fiyatına ulaşmış, Steam bir derece ama oyuncular genellikle genç insanlar oldukları için özellikşe Türkiye'de bu fiyatlara oyuncu olabilmek gerçekten lüks.

Erkan.Çetinkaya

03.12.2020 14:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Fifa 21 EA Play'e Ne Zaman Gelir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.