5.00 / 1 oy

PS4'te Hangi Oyunu Kaç Saat Oynadığımı Görmek İstiyorum

Bugüne kadar Playstation Store üzerinden onlarca oyun satın aldım ve bu satın aldığım oyunların ciddi bir kısmını da sırf indirim var diye aldığım çok oldu. Hala store'da yeni indirimler görünce bunu da alayım belki güzeldir, yoklukta gider diyorum ama bir bakıyorum o oyunu zaten almışım (satın alamazsınız yazısı çıkıyor). Daha hiç açıp oynamadığım bile bir sürü oyun var yani.

Ben de daha önce satın aldığım tüm oyunları bitirmesem bile en azından kurup biraz oynayıncaya kadar yeni oyun satın alma yasağı getirdim kendime. Sonra da acaba bugüne kadar satın aldığım oyunlardan en çok oynadığım ve parasının hakkını veren oyunları hangisi diye merak edince telefon uygulamalarında olduğu gibi playstation hesabımda bu istatistikleri tutan bir alan aradım ama bulamadım.

Tarayıcıda göremeyince playstation içinde ayarları ve geçmişi kurcaladım ama aldığım trophy'ler dışında burada da hangi oyunu kaç saat oynamışım gibi bir bilgiye erişemedim. Sony gibi kurumsal ve data konusunda çok istekli bir firmanın bu gibi verileri tutmadığına ve saklamadığına kimse beni inandıramaz. Konsol içinden ya da uygulama içinden bir yerlerden bu bilgileri oyuncularla da paylaşıyor olmalı diye düşünüyorum. Hadi oyuncuları geçtim, çocuklarına oyun saat kısıtı koymak isteyen ebeveynler için bile bu özelliği kırk kere geliştirmişlerdir. Geçmiş oyun oynama sürelerimi ve istatistiklerimi nereden görebileceğimi bilenler varsa adım adım nasıl yapılabileceğini yazabilirler mi?

kobra

09.09.2020 22:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PS4'te Hangi Oyunu Kaç Saat Oynadığımı Görmek İstiyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.