5.00 / 1 oy

Nereden Amazon Kindle Satın Alabilirim?

İnternetten kindle sipariş etmek istiyorum ama kindle teknolojisinin ilk üreticisi amazon olduğu için amazon kindle satın almak istiyorum. Türkiye'de Amazon bir süredir faal olmasına ve bildiğim kadarıyla her şeyin çok da yolunda olmasına rağmen Alexa ve Kindle ürünlerini halen bizde satışa çıkartmamış.

Yurt dışından kindle getirtmek istersem hangi ülkeden nasıl alabilirim? Örneğin Almanya'da bir arkadaşıma amazon.de üzerinden bir kindle göndersem o da Türkiye'ye getirse bu mümkün müdür?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Amazon Kindle Türkiye'de Ne Zaman Satılmaya Başlanacak?

bkz: Sun Tzu Savaş Sanatı benzeri Kitap Tavsiyeleri

bkz: Evdeki kitapları teklif vererek alan online sahaf arıyorum

bkz: Hayvan Çiftliği Benzeri Kitap Önerileri

bkz: En iyi Agatha Christie romanı hangisi?

bkz: Kitapyurdu Sesli Kitap Uygulaması Kullananlar ve Yorumları

tombi

13.10.2021 14:27

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 14 Ekim 2021 00:59
    1

    oldukça mümkün görünüyor, eskiden olduğu gibi ürünler bildiğim kadarıyla ülkelere özel üretilmiyorlar. yoksa almanca kullanım kılavuzu ile dil seçenekleri arasında bir süre boğuşmanız gerekirdi :) ürünler global olarak üretilince böyle dertler yok ama amazon neden Türkiye'de kindle satmaz ya da yurt dışından gelen kindle burada nazlanır mı bilemiyorum, kullananlara sormak lazım.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nereden Amazon Kindle Satın Alabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.