5.00 / 1 oy

Kitapyurdu Sesli Kitap Uygulaması Kullananlar ve Yorumları

Sesli kitap uygulamaları çıktı çıkıyor derken (Sesli Kitap Uygulaması Tavsiyesi (2020) yazısı yazılalı daha bir yıl olmamış) storytel uygulaması (bkz: Storytel kullananlar ve tavsiyeler) yüksek fiyatına rağmen bir anda en yaygın uygulama olmayı başardı ve Sesli kitap sitesi seslikitaparsivi.comTRT Arşivi Artık Cebinizde: TRT Dinle Uygulaması gibi başarılı uygulamalara rağmen herkesin bildiği hemen tek uygulama oldu çıktı.

Bir storytel kullanıcısı olarak sesli kitap uygulaması alternatiflerinin çeşitlenmesinden ve rekabetin hem daha uygn üyelik ücretlerine, hem de daha yaygın kitap çeşitliliğine vesile olacağını düşünüyorum. Dolayısıyla kitapyurdu'nun sesli kitap uygulaması çıkardığı haberini duyunca çok heyecanlandım ve hemen uygulamayı indirerek içindeki sesli kitap çeşitliliğine ve üyelik ücretlerine baktım. Güzel haber, fiyatları oldukça hesaplı tutmuşlar ve aylık 10 TL'ye ya da yıllık 50 TL'ye sınırsız abonelik sunmuşlar. Storytel gibi ilk 30 gün de ücretsiz üyelik imkanı ile uygulamayı bir ay boyunca deneyebiliyorsunuz. Kötü haber ise şimdilik kitap veritabanlarında çok az sesli kitap var ama her aylık en az 10 sesli kitap sözü veriyorlar. Ayrıca görme engelli vatandaşlar için uygulamayı süresiz olarak ücretsiz yapmak gibi çok şık bir uygulama yapmışlar, çok hoşuma gitti.

Ben aylık üyeliğimi başlattım ve en azından destek olmak istedim. İlerleyen aylarda kitap çeşitlilikleri artarsa üyeliğimi sürdüreceğim ama birkaç kitapla sınırlı kalırsa maalesef Storytel uygulaması ile devam etme kararı alacağım.

Not: kitapyurdu puanları olanlar üyeliklerini puanları ile de ödeyebiliyorlar.

silver

08.12.2020 08:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kitapyurdu Sesli Kitap Uygulaması Kullananlar ve Yorumları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.