5.00 / 1 oy

Minergate çalışmıyor mu? giriş yapamıyorum

Yıllar önce (2017 yılı sanırım) bitcoin ve diğer kripto paralar ilk uçuşlarına geçtiğinde mining pool'lar çıkmıştı ve ben de pek güçlü olmayan bir bilgisayarım ile birkaç ay boyunca Monero (XMR) mine ettiğimi hatırlıyorum. Yakın zamanda kripto paralar tekrar değerlenince aklıma o zamanlar mine ettiğim monerolar geldi, kaç monero ya da başka alt coin mine ettiğimi hatırlamıyorum ama sonrasında kripto paralar komple değer kaybettikleri için mine etmeyi de bıraşmıştım, mine ettiğim monero ve diğer kripto paralar da aklıma gelmiyordu. Şimdi aklıma gelince bir bakayım dedim, Monero 150$ olmuş surprise

Hesabımda kaç monero ya da başka kripto para olduğunu hiç hatırlamıyorum, belki de minicik küsüratlardan oluşan ve bir değeri olmayan eser miktarda bakiyem vardır ama hesabıma giriş yapamadığım için bakamıyorum. reddit'te de minergate hakkında pek olumlu yorumlar yazmamışlar (scam olduğu iddia ediliyor) ve bem de giriş yapmaya çalıştığımda hem internet sitesinde hem de uygulamasında uzunca bekledikten sonra login error diyerek anasayfaya düşüyor. Minergate kapandı ya da çöktü mü yoksa anlık bir problem mi yaşanıyor bilen var mı? Patlasa komple siteyi kapatmaları gerekirdi ama site de halen açık?

minergate login

onurözdemir

24.01.2021 00:44

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 13 Ekim 2021 06:37
    0

    minergate deyince 2 yıl kadar öncesine flashback yaşadım sayenizde, o zamanlar ne kadar bilgisayar varsa tümünü 7/24 açık bırakıp minergate üzerinden mining yaptırıyordum. sonra hem transfer eşiğine bile ulaşmamın mümkün olmadığını fark etmemden; hem de harcadığım elektriğin zaten teorik olarak mine edebileceğim coin'lerden daha fazla olacağını anlamamdan ötürü yıllardır açıp bakmıyordum bile. buradan minining yaparak hesabına para aktarabilen var mı ki?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Minergate çalışmıyor mu? giriş yapamıyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.