5.00 / 1 oy

Katı meyve sıkacağı tavsiye eder misiniz?

Herkesin büyük heveslerle satın aldığını ve satın aldıktan sonra da pişman olduklarını söyledikleri (bkz: Satın aldığınıza pişman olduğunuz 5 ürün) bir ürün olması açısından katı meyve sıkacağı satın alıp almamak arasında büyük tereddüt yaşıyorum. Bir tarafım al dene, beğenmezsen de koy letgo'ya sat diyor. Diğer tarafım ise boşu boşuna para ve zaman kaybı, herkes bir şey diyorsa bir bildikleri vardır diyor..

Russell Hobbs ve Sinbo gibi markaların 200-300 TL civarlarında çok hesaplı meyve sıkacakları var. Acaba denemek için bu ürünlerden bir tanesini satın alsam en azından kullanıp kullanmayacağımı anlayabilecek kadar işimi görür mü yoksa Philips'in 4.000 TL civarlarına satılan ürünleri gibi bir katı meyve sıkacağı almadıktan sonra hiç almamak daha mı mantıklıdır? Katı meyve sıkacakları konusundaki görüşleriniz ve marka - model önerileriniz nedir bilgi verebilir misiniz?

yagmurhuzun

28.12.2020 22:35

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Katı meyve sıkacağı tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.