5.00 / 1 oy

instagram uygulamadan atma sorunu çözümü

Instagram kullanırken sık sık uygulamadan düştüğüm (uygulama atıyor)  için internette neden böyle saçma bir sorun yaşadığımı araştırdım ve sonuç olarak meğerse instagram beta kullanıcısı olduğumu fark ettim (beta test kullanıcısısınız yazıyor). Bunu fark etmek için google play'e girmeniz ve instagram uygulamasının içerisine girerek sayfayı aşağı doğru kaydırmanız gerekiyor. Bildiğiniz gibi beta sürümü olan programlar, yeni geliştirdikleri özelliklerini ilk denemek isteyen kullanıcılarına sunulan; bunun karşılığında çeşitli bug ve hatalar içerdikleri için topladıkları raporlar ve geri bildirimlerle de bu hataları gidermek amacıyla geliştirilen deneme sürümleridir. İşte instagram'dan atılma sorunu da bundan kaynaklanıyor.

Eğer beta sürümü kullanıcısı iseniz yapmanız gereken, google play içerisinde instagram uygulamasındaki "beta test kullanıcısısınız" yazısının altıdaki ayrıl butonuna tıklamak. Sonrasında kurulu olan instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırın (instagram (beta) yazar), sonrasında da telefonunuzu yeniden başlatarak instagram'ı yeniden kurun. Kurduğunuz yeni instagram'da da betaz yazısı olmadığına emin olun. Beta olmayan instagram sürümlerinde de uygulamadan atma gibi bir sorun olmadığı için problem çözülmüş oluyor.

awrixe

09.06.2020 00:28

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 4 Nisan 2022 20:00
    0

    bende de bu ara spotify'da aynı durum başladı, beta falan da değil kullandığım sürüm ama bakalım kendi kendine düzelsin diye bekliyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram uygulamadan atma sorunu çözümü

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.