5.00 / 1 oy

Google'da Diller Arası Çeviri Yapmak

Detaylı Google kullanımı ile bir yazı serisi yazmaya başlamış olarak buldum kendimi, bugün de Google araçlarına devam ediyoruz. Dün paylaştığım çok kullanışlı Google'da Matematiksel Hesaplamalar Yapmak ve Google'da Renk Seçici Aracını Kullanmak araçlarına benzer şekilde Google'da hiçbir internet sitesine girmeden Google Translate çevirilerini Google içerisinde yapabilirsniz. Örneğin Tüekçe karşılığını aradığınız bir kelime için kelimenin yanına Türkçe; ya da İngilizce karşılığını öğrenmek istediğiniz bir kelimenin yanına kelime ile birlikte İngilizce yazabilirsiniz. Google size arama sonuçlarının üzerinde bir kutucuk içerisinde çeviriyi yaparak istediğiniz cevabı verecektir.

Eğer doğrudan Google içinde Google Translate gibi kutucukları açmak isterseniz de arama kutucuğuna İngilizce Türkçe yazabilirsiniz. Elbette Google içinde çeviri yapabileceğiniz onlarca dil (Almanca, Fransızca, İtalyanca, Latince, Japonca...) mevcut ve Google çeviri aracını istediğiniz dillerden diğer dillere çeviri yapmak için kullanabilirsiniz.

google çeviri aracı

koroglu

31.07.2020 12:00

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Google'da Diller Arası Çeviri Yapmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.