5.00 / 1 oy

Spy Drop Fiyat Takip Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Alışveriş sitelerinde gezinirken ürün fiyatlarının hem döviz kurlarından dolayı, hem de dönemsel indirimlerden dolayı çok değişken olmasından dolayı bir ürünü satın almadan önce o ürünün geçmiş fiyatlarını da araltırmak istiyoruz, bu sayede ürün fiyatı tepe noktadayken almak yerine gerçekten fırsat olduğu bir dönem satın almak istiyoruz. Bunun için de cimri ve akakçe gibi plarformlardan ürünlerin geçmiş fiyat grafiklerini inceliyoruz. Ama bu platformlarda olmayan bir şey var, o da bir ürünün x alışveriş sitesindeki geçmiş satış fiyatları. işte spy drop fiyat takip uygulaması da tam olarak bu amaçla çok kullanışlı bir eklenti.

Spy Drop, bir google chrome eklentisi. Eklentiyi kurmak için google chrome extensions aracından spy drop aramasını yapabilir ve bu eklentiyi tarayıcınıza ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Ben 2020 yılı başından beri kullanan birisi olarak çok faydasını gördüm diyebilirim. Spy Drop eklentisi bu yazıyı hazırladığım tarih itibariyle aşağıdaki e-ticaret sitelerinde kullanılabiliyor.

- Amazon Türkiye (amazon.com.tr)

- Hepsiburada (hepsiburada.com)

- Vatan Bilgisayar (vatanbilgisayar.com)

- Teknosa (https://www.teknosa.com/)

- Media Markt (mediamarkt.com.tr)

- inventus (inventus.com.tr)

- İnce Hesap (incehesap.com)

- CarrefourSa (carrefoursa.com)

- Migros Sanal Market (migros.com.tr)

Spy Drop uygulaması nasıl çalışır bir örnekle inceleyelim. Örneğin amazon.com.tr'den indirimde olan bir ürünün sayfasını açalım ve spy drop eklentisini bu sayfa için kullanalım.

spy drop amazon

Duracell Alkalin AAA İnce Kalem Piller, 4’lü paket isimli ürünün fiyatının 8.90 TL'ye düştüğünü görüyoruz. Spy Drop'tan da geçmiş fiyatlara bakarak ürünün hem geömiş amazon.com.tr fiyatlarını hem de diğer satıcıların fiyatlarını görebiliyoruz. Ürün gerçekten de 15 TL seviyelerinden 8.90 TL'ye düşmüş ve bu üründe indirim olduğundan söz edebiliriz.

Şimdi de hepsiburada'dan bir indirimli ürün sayfası açalım.

hepsiburada spy drop

JBL T500BT Mikrofonlu Kulaküstü Kablosuz Siyah Kulaklık isimli ürünün fiyatının indirim öncesi 234 TL olduğunu, indirim döneminde de önce fiyatının 400 TL seviyesine yükseltilip ondan sonra 329 TL'ye indirildiğini görüyoruz.

Advertiser Guy

06.11.2020 13:22

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 26 Kasım 2021 09:23
    0

    amazon'da ben de kullanıyorum bu eklentiyi ama bazı ürünlerde nedense eski verilere ulaşamadığı oluyor. fiyat artışları bu seviyedeyken eski fiyatlara alışveriş yapabilmeyi beklemek ne kadar mantıklı orası da tartışılır gerçi.

  • 9 Şubat 2022 06:49
    0

    fiyatlar artık güncellenmiyor sanırım, amazon'da hangi ürüne baksam ya veritabanında yok diyor ya da çok eski fiyatları gösteriyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spy Drop Fiyat Takip Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.