5.00 / 1 oy

Koronavirüs ile 5G arasında bir bağlantı var mı?

Bir dönem komplo teorisyenleri arasında çok popüler olan ama sonra bir anda bıçak gibi kesilen koronavirüs ile 5G arasında bir ilişki olduğu teorisine ilişkin geçmişte paylaşılmış olan çoğu kaynağın bir anda internetten silinmesi bana çok garip geldiği için yazar arkadaşların görüşlerini alabilmek için böyle bir başlık açmak istedim.

Dünyada, evinden hiç çıkmadığını ve kargo bile almadığını beyan eden insanlrın covid-19 pozitif olabilmeleri ve dünya üzerinde çeşitli şehirlerin risk haritalarında daha fazla koronavirüs hastasına sahip olmaları ve bu bölgelerde de 5G kullanılıyor olması inanılmaz bir tesadüf. 5G kullanan ülkeler henüz çok az sayıda ve biz 4G teknolojisinden henüz 5G'ye geçmiş ülkeler arasında yer almıyoruz. Ama 5G teknolojisinin koronavirüs salgınının yayılması ile bir ilgisi olabilmesi mümkün mü açıkçası konuyu teknik anlamda hiç anlamadığım için sormak istiyorum.

 

Editör editi: benzer içerikli bazı diğer başlıklar için;

bkz: Güncel Koronavirüs Risk Haritası Nereden Takip Edilebilir?

bkz: Koronavirüsü Hafif Geçirdiğimiz Nasıl Anlaşılır?

bkz: Gargara yapmak korona virüsten korur mu?

bkz: Koronavirüs Aşısı Hasta Olanlara Uygulanabilir mi?

bkz: Koronavirüs'te sürü bağışıklığı mümkün mü?

bkz: Boğaz Ağrısı Koronavirüs Belirtisi midir?

fites

05.05.2021 13:23

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 14 Eylül 2021 17:23
    3

    covid ile ilgili o kadar çok komplo teorisi üretildi ki artık gördükçe ha böyle bir şey de vardı diyorum. milyonlarca milyarlarca kişi aşı oldu ve rakamlar da aşılanma ile birlikte düştü, insanlar nedense büyük resimci olabilmek ve sosyal medyadan ilgi çekebilmek için gereğinden fazla bir üretkenlik içindeler

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Koronavirüs ile 5G arasında bir bağlantı var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.