5.00 / 1 oy

Kaliteli Powerbank Tavsiyesi (2021)

Telefonun bataryası iyiden iyice günü çıkartamaz duruma geldi, ben de bu durumlarda nasıl olsayanımda powerbank var diye powerbank'e güvenirken artık onun da şarj edebilme gücü ve süresi azaldı ve yeni bir powerbank almak da telefon değiştirmekten daha hesaplı olduğu için benim için şu an en hesaplı seçenek.

100-200 TL seviyelerinde kaliteli bir powerbank arıyorum. Dijital ekranı olmasına gerek yok, taşınabilir olması için de 20.000 mah gibi bir kapasite benim için yeterli. İnternetteki tüm powerbank'lerin kalitesinin aynı olmadığını düşünerek yakın zamanda bir powerbank almış ve tavsiye etmek isteyen yazar arkadaşlardan bir powerbank önerisi rica ediyorum.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Telefonun şarjı dolunca powerbank ne yapar?

bkz: Powerbank'in telefonu kaç kez şarj edebileceği hesabı nasıl yapılır?

bkz: Powerbank telefon bataryasına zarar verir mi?

bkz: Notebook batarya şarjı %255 gösteriyor patlama riski olabilir mi?

bkz: Laptop Bataryası Yüzde 0 Şarj Olmuyor

bkz: Yeni Laptop Bataryasında Uygulanması Gereken İşlemler

olcayp

22.09.2021 20:41

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 23 Eylül 2021 00:18
    13

    Xiaomi'nin 20.000 mah'lık powerbank'ini almıştım ama çok sorun yaşattığı için yerine aynı fiyatlara baseus marka Baseus Mini Cu 20000 Mah Type-C ürününü satın aldım. Dijital ekranı var, çalışma verimliliği açısından şimdilik son derece memnunum ve tavsiye de ederim.

  • 19 Kasım 2021 12:33
    0

    baseus marka powerbank'ler iyi ama beklendiği gibi büyük mah'lı olanlar yanınızda taşımak için fazlaca ağır oluyorlar. ama işimi görsün, besleme kapasitesi de büyük olsun derseniz amazon'da sık sık indirime giriyorlar takip edebilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kaliteli Powerbank Tavsiyesi (2021)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.