5.00 / 1 oy

8K Görüntü İçin HDMI Kablo Tavsiyesi

8K TV ya da bilgisayar monitörü almak gibi bir çılgınlık yapmayı düşünüyorum. Ne işine yarayacak derseniz dijital yayınlarda 8K henüz desteklenmiyor olsa da oyunlarda ya da indirilebilir içeriklerde 8K destekleyen içerikler mevcut. Ama evdeki HDMI kablosunun 8K desteklediğini düşünmediğim için bir de HDMI kablosu satın almam gerekiyor.

Amazon'da 20 dolar civarına satılan  8K Ultra HD High Speed HDMI Cable ürünleri var, yorumları da fena değil. Ama gümrük vergisi ve shipping ücreti ödememek için Türkiye'de satılan emsal ürünleri bulmam gerekiyor. Bizde de hiçbir teknoloji mağazasında bu kabloları bulamadım. 8K görüntü alabilmek için hdmi kablo satın almış ve aktardığı görüntü kalitesi ile tavsiye etmek isteyen birileri var mı aramızda?

bora34

04.09.2020 10:39

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Haziran 2022 23:00
    1

    nasıl bir ekran kartınız var da 8K görüntüyü monitöre çıkabiliyorsunuz? ben full hd ile ikinci monitör kullanırken bile bilgisayar can çekişiyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
8K Görüntü İçin HDMI Kablo Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.