5.00 / 1 oy

internet sitesi için nereden wikipedia şablonu bulabilirim?

Bir programın yardım dokümantasyonunu hazırlayabilmek için wikipedia teması bulmaya çalışıyorum. Wikipedia teması kullanmak istememin temel sebebi ise birincisi yardım sayfaları olarak wikipedia'nın en kullanışlı kullanıma sahip olduğunu düşünmem, ikincisi ise insanların bu arayüze artık yıllardan beri fazlasıyla alıştığını düşünmem. Tasarım olarak bu kadar sade olup da bu kadar okunabilirliği yüksek olan bir tasarım da bir tek reddit ve ekşi sözlük'te var zaten.

Önce wikipedia'nın tasarımını sıfırdan kodlamayı düşündüm, ama responsive olarak bu tasarımı kodlayacak vakit de bulamayınca internetten hazır wikipedia şablonlarını araştırmak için biraz zaman ayırmaya karar verdim. iyi ki de öyle yapmışım, çünkü cms (içerik yönetim sistemi) olarak önceden zaten responsive olarak geliştirilmiş mükemmel bir cms buldum: wikimedia.

Aslında wikimedia platformu çok kişi tarafından zaten bilinen ve aktif olarak kullanılan bir cms'miş ama insan lazım olmayınca bu tür temel bilgileri ancak kendisi arayınca bulabilmiş oluyor işte. Wikipedia benzer internet siteleri hazırlamak isteyenler olursa diye bu bilgiyi paylaşmak istedim, ileride wikimedia kurulumu ve kullanımı konusunda da içerik hazırlayabilecek zamanım olursa bu bilgilerin de bağlantılarını yine buradan paylaşmış olurum.

Siteden benzer içerikler için aşağıdaki bağlantılara göz atabilirsiniz:

bkz: İnternet Sitelerinde Vizyonumuz ve Misyonumuz Sayfaları Okunuyor mu?

bkz: Alışveriş Sitelerinde Bindirimden İndirim Nasıl Anlaşılır?

bkz: E-Ticaret Sitelerinde Olumsuz Yorumların Yayınlanmaması

bkz: Ücretsiz PDF kitapları indirme siteleri

bkz: Google aramalarında istenmeyen siteleri engellemek

bkz: Wikipedia'ya girmenin en kolay yolu nedir?

bora34

01.03.2021 17:29

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
internet sitesi için nereden wikipedia şablonu bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.