5.00 / 1 oy

İnternet Sitelerinde Vizyonumuz ve Misyonumuz Sayfaları Okunuyor mu?

İnternet sitelerinde en merdiven altı firmalar bile kocaman holdingler gibi göründükleri için çok ayrı bir dünya orası. Hepsinin kurumsal kimlikleri ve insan kaynakları politikaları falan var dışarıdan bakıldığında. Adresine bakıp ofisine gitseniz sanayide tornacı dükkanı mesela.

Küçük gördüğümden falan değil ama artık bu saçmalığı birisinin söylemesi gerektiği için bu sayfayı açmak istedim. Herkesin biz misyonu ve vizyonu var ama nedense yarısının çoğunun içeriği de aynı. Çünkü ne yazıyı yazacak vizyon var, ne de içini doldurabilecek bir misyonu. İnternetten aratmış kurumsal vizyon misyon diye almış oraya koymuş, altına da bir stok fotoğraf yapıştırmış, yersen :) Bu sayfaları okuyan kimse de olmadığını bildiğim için gelin bu komik duruma bir son verin, her firma holding olmak ve hayata bakış açısını değiştiren ürün ve hizmetlere sahip olmak zorunda değil. Gerçekleri kabul etmek ve tek amacı üç beş kuruş para kazanmak olan home ofis şahıs şirketlerini dünya devi gibi göstermeye çalışmaya bir son vermek gerek diye düşünüyorum.

demir

14.11.2020 23:16

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 22 Temmuz 2022 02:25
    0

    genelde hepsinde aynı zırvalar oluyor zaten, tekini okusanız hepsini okumuş olursunuz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İnternet Sitelerinde Vizyonumuz ve Misyonumuz Sayfaları Okunuyor mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.