5.00 / 1 oy

İngiliz yarış atı için isim önerileri

At yarışından pek anlayan birisi değilim, ama bu konuda çok ilgili bir arkadaşım çok kaliteli bir genetiğe sahip olan bir ingiliz atı yavrusu (tayı) için bir ortağa ihtiyaç duyunca benden ortak olmamı istedi, ben de iyi bir yatırım olabileceğine kanaat getirerek ikna oldum. Bu jestime karşılık arkadaşım da taya isim koyma hakkını bana verme jestinde bulundu. İyi güzel de ata nasıl isim konur, nelere dikkat etmek lazım ya da bunun kuralları var mıdır hiç bilmediğim işler.

İngiliz atına "xbatur" diye isim koymak yerine yazar arkadaşlardan ingiliz atı için isim önerileri istiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Netflix Sonunda Şaşırtan Film Tavsiyeleri (Mystery Filmleri)

bkz: Eski bilgisayarlar için oyun tavsiyeleri

bkz: Fotoğraf baskısı almak için ev tipi hesaplı yazıcı tavsiyesi

bkz: Kaliteli Powerbank Tavsiyesi (2021)

bkz: Netflix Korku Filmi Tavsiyeleri

bkz: Gözlük camını buğulandırmayan maske tavsiyesi

rifat

15.10.2021 21:15

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 16 Ekim 2021 00:51
    17

    Bir İngiliz atım olsa adını kesinlikle Mr. Crowley koyardım. Aleister Crowley koymayı da tercih edebilirsiniz ama Ozzy Osbourne'un şarkısının adı da bu şekilde olduğu için nüansı anlayan kişiler için olabilecek en güzel at ismidir bence.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İngiliz yarış atı için isim önerileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.