5.00 / 1 oy

Ev tipi hesaplı daire testere tavsiyesi

Evde amatör dekupaj işleri için hesaplı bir daire testere satın almak istiyorum, daire testere için gerekli tezgahı da yine evde kendi imkanlarımla amatör bir şekilde hazırlamak istiyorum. Çoğunlukla ahşap ve OSB gibi malzemeler kesmeyi planladığım için çok güçlü bir motora ihtiyaç duymadığımı düşünüyorum ama al bulunsun ileride lazım olur derseniz bunu da dikkate alabilirim.

Daire testereyi verimli kullanabilmek için kılavuz çizgileri ve sabitleme aparatı da olan bir daire testere tezgahı hazırlamayı (OSB ve kablo kanalı kullanarak) planlıyorum. Henüz çok amatör olduğum için tam olarak neye ihtiyacım olduğunu bilmediğimden bir süre bu tezgahı hazırlamayı bekleteceğim, neye ihtiyacım olduğuna karar verdikten sonra kendi imkanlarımla hazırlayacağım.

Herkese hobileri konusunda kendilerini geliştirebilecekleri verimlilikte sağlıklı günler diliyorum.

 

yeketaz

16.04.2020 10:47

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 17 Eylül 2021 10:36
    1

    eve daire testere almak da ne kadar gerekli bilemedim, bu gibi durumlarda herkesin ahşap demir vs işlerine meraklı bir arkadaşı vardır ve ya ondan ekipmanını ödünç istersiniz, o da olmadı alır bir marangoza götürür kestirirsiniz. hatta mümkünse en başında boyutları verilmiş şekilde ahşaplarınızı temin eder, çok gerekli durumlar için bir testere alırsınız. daire testere satın almak için hobide bayaı ilgili ve ilerlemiş olmak gerekir diye düşünüyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ev tipi hesaplı daire testere tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.