5.00 / 1 oy

Ev tipi drone düşürücü tavsiyesi

Herkese merhaba, başlığın biraz abes göründüğünün farkındayım ama durumumdan biraz bahsedersem neden böyle bir ihtiyacım olduğunu anlayabililmiş olursunuz diye düşünüyorum. Son günlerde apartmanın üst katlarındaki evimin çevresinde uçan bir drone fark ediyorum, pencere açık ise sesini duyuyorum ama değilse sesini de duymadığım için fark etmek mümkün olmuyor. Sahibini henüz bulamadım, drone'u da yakalayamadığım için şikayetçi de olamıyorum.

Evde bu sıcaklarda sürekli perde örtülü halde durur olduk, apartman çevresinde drone uçuran birisinin de pek iyi niyetli olabileceğini düşünmediğim için mecburen önlem alıyoruz kendimizce. Önce drone'u kendi imkanlarımla nasıl düşürebilirim diye düşündüm, sopayla erişebilmem zaten mümkün olmaz, taş atsam aşağıdaki arabalara gelme riski var. İnternetten arama yapınca da üst seviye drone düşürücü cihazlar ve silahlar çıkıyor ama benim ağ atan bir cihaz gibi basit bir alete ihtiyacım var.

Sonuç olarak drone'un sahibini bulamazsam drone'dan kurtulabilmek ve mahremiyetimizi koruyabilmek için aklıma böyle bir yöntem geldi, indirebilirsem de zaten yerden kim alırsa o drone'u hemen tespit edip polise şikayet edeceğim. Satın alınabilir fiyatlarda frekans bozan ya da drone düşürmek üzere geliştirilmiş böyle bir cihaz var mıdır satın alınabilen?

 

Editör editi: sitede yer alan bazı diğer başlıklar için;

bkz: Dji Mavic Mini Drone özellikleri nelerdir?

bkz: DSLR Taşıyabilen Ucuz Drone Tavsiyesi

bkz: Drone En Fazla Ne Kadar Yükselebilir?

bkz: Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone işimi görür mü?

bkz: Dji Tello Ryze Tech Tello Drone alınır mı?

bkz: 4K video çekimi için Drone tavsiyesi istiyorum (6.000 TL civarı)

mjd

13.05.2021 08:43

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ev tipi drone düşürücü tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.