5.00 / 1 oy

Dji Mavic Mini Drone özellikleri nelerdir?

Merhaba, Dji Mavic Mini Drone yeni bir ürün olmasına rağmen boyutu sebebiyle şimdiden birçok kullanıcıya hitap etmeye başlamış görünüyor. dolu pil ile 30 dk havada kalabildiği ve çekim yapabildiği yazıyor fakat kullanıcılardan bilgi almak en doğrusu olduğunu düşünüyorum. Pili uzun süre yeterli oluyor mu? çekim kalitesi ve özellikle menzil konusunda da soru işaretleri var aklımda. Kullanıcılar aydınlatırsa sevinirim. 

taşkın

09.06.2020 19:29

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 10 Haziran 2020 01:43
    4

    Öncelikle acemi değilseniz yani daha önce dron olmasa da oyuncak helikopter bile kullanmadıysanız zorlanabilirsiniz. çarpma önleyici sensörü olmaması sebebiyle korkarak kullanıyorsunuz ve bazen ister istemez dengesini, kontrolünü kaybettiğiniz durumlar olabiliyor. bu eksi özelliği dışında inanılmaz hafif, katlandığında boyutları inanılmaz küçük, benim tam da istediğim gibi bir ürün. çekim kalitesi kesinlikle yeterli, süre konusunda çok uçları zorlamamya çalışıyorum ben. en önemli özelliklerin biri de yurt dışında kullanmak için onay almanıza gerek yok. 

  • 2 Ocak 2022 00:14
    0

    drone'u öyle canınızın istediği yerde istediğiniz kadar uçurabiliyor musunuz? yoksa kurallar ve olası riskler çerçevesinde bunun bir sınırı ve yasal yaptırımları var mıdır? eğer varsa ki mantık olarak da olmalı, büyük şehirlerde drone almanın pek bir mantıklı tarafı kalmamış oluyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dji Mavic Mini Drone özellikleri nelerdir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.